BLAZECODE

Powstań w internecie razem z BlazeCode

Nie trać szansy na zdobycie nowych klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji do nowych technologii, możemy pomóc Ci rozwinąć swój biznes w internecie. Powstań w sieci razem z BlazeCode!

thumb

Strony WWW

Aplikacje internetowe

Oprogramowania

Domeny

Grafiki

Projektowanie UI/UX

Identyfikacje wizualne

Nasza oferta

W BlazeCode oferujemy kompleksowe usługi z zakresu tworzenia stron internetowych, aplikacji, sklepów internetowych oraz sprzedaży domen. Nasze rozwiązania są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów i zawsze opierają się na najnowszych technologiach.

Proces współpracy z BlazeCode

Chcesz rozpocząć współpracę z BlazeCode? Działamy zgodnie z najwyższymi standardami, aby zapewnić Ci efektywną i przyjemną współpracę na każdym etapie projektu.

Krok

1

Wysłanie wiadomości

Najważniejsze to zrobić pierwszy krok, czyli skontaktowanie się z nami, możesz to zrobić przy pomocy formularza, bądź pisząc na adresy e-mail podane w stopce.

Krok

2

Rozmowa

Po otrzymaniu wiadomości, skontaktujemy się z Tobą mailowo w celu wybrania odpowiedniej formy komunikacji. Następnie zostanie zaplanowana rozmowa, która może być telefoniczna, bądź online. Na takim spotkaniu odbędzie się darmowa konsultacja z szczegółowym omówieniem Twojego projektu.

Krok

3

Zawarcie umowy

Po dokładnym omówieniu projektu jak i doprecyzowania terminów realizacji, zostanie zawarta umowa, która jest podstawą do rozpoczęcia prac. Jest ona zabezpieczeniem zarówno dla klienta jak i dla nas. Umowa zaiwera takie elemnty jak terminy realizacji, koszty, sposób płatności, a także wszelkie inne szczegóły.

Krok

4

Przygotowanie prototypu

Po podpisaniu umowy, rozpoczynamy pracę nad projektem. Na początku zostanie przygotowany prototyp, który będzie podstawą do dalszej pracy. W tym momencie możesz dokonać ewentualnych zmian, które zostaną uwzględnione w dalszej fazie.

Krok

5

Oddanie gotowego projektu

Po przygotowaniu prototypu, zaczynamy implementację, czyli przejście od projektu graficznego do gotowego projektu. W tym momencie możesz dokonać ewentualnych zmian, które zostaną uwzględnione w dalszej fazie. Po zakończeniu implementacji wykonujemy testy, aby sprawdzić czy wszystkie założenia projektowe zostały spełnione, jeżeli testy zakończą się pomyślnie, to otrzymasz gotowy projekt z roczną gwarancją.

Zainwestuj w swój biznes i zacznij działać w sieci

Skorzystaj z naszej bogatej oferty, aby jak najlepiej rozwinąć swoją firmę i wypłynąć na szerokie wody internetu.

Nowości ze świata IT i nie tylko

Nie przegap naszych najnowszych wpisów na blogu. Znajdziesz tutaj ciekawe artykuły, które pomogą poszerzyć Twoją wiedzę na temat branży IT i nie tylko.